MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 7748513
*
nr 774 8513
Karmstolar
1 par, tidigt 1900-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2012
kl 17:48:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/8 13:53:40
1
Vinnande bud
26/8 15:20:30
2
700 kr
27/8 13:54:17
3
800 kr
27/8 17:01:04
4
1.300 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5220 Clubfåtölj
Läder
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:54
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35
-
5254 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:41
*
Karmstolar
nr 774 8513
Karmstolar
1 par, tidigt 1900-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/8 13:53:40 | 1 | Vinnande bud |
26/8 15:20:30 | 2 | 700 kr |
27/8 13:54:17 | 3 | 800 kr |
27/8 17:01:04 | 4 | 1.300 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
5220 Clubfåtölj
Läder
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:54 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35 -
5254 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:41